Belgesel izlemek için üyelik gereklidir. Üye olmak için tıklayın!
X

BİLİMİN TA KENDİSİ HD - En Sıradışı Gezegenler

Bilimin Ta Kendisi, gezegen komşularımızın en uç özelliklerinden bazılarını inceleyen Güneş Sisteminde ve sonrasında yolculuğa devam ediyor. Kuyruklu yıldızlar, güneş sistemimizin dışına ulaşan uzak mesafedeki gezginler, insanın hayal gücünü yakalamış ve uzun süredir gizem içinde örülmüştür Robotik Uzay Sondaları, İnsanlık için tamamen yeni bir sınır açtı. Çıplak Bilim, gezegen komşularımızın en uç özelliklerinden bazılarını inceleyen Güneş Sisteminde ve sonrasında yolculuğa devam ediyor.

BİLİMİN TA KENDİSİ HD Bilim Belgeselleri
Yorum yazmak için üye olmanız gerekir. Maximum bir dakikanızı alacak bu işlem e-mail ya da telefon onayı da gerektirmiyor.
  safari üye resmi
  safari bu mesajı minik karadut hakkında yazdı.
  ben bi çok belgesel sitesi baktım ama aralarında en iyisi bu 5 saniyelik reklam için ...sitede emeğe geçen insanların moralini bozmaya gerek yok. her şey için teşekkürler belgesel.mi
  emre cey üye resmi
  emre cey bu mesajı minik karadut hakkında yazdı.
  kullanış bakımından, kalite ve belgesel sayısı bakımından en iyi site burası doğrudur. (çok aradım) arkadaşlar şikayet etmeyin sağda solda reklam çıkmasın diye adamlar çok güzel tasarım yapmışlar helal olsun
  Bex Hallerd üye resmi
  Bex Hallerd bu mesajı minik karadut hakkında yazdı.
  120/4000 yüzde 97 sii sağlam belgesellerin. 120 tane belgesel, telif haklarından silindi. Bunla ilgili yapabileceğim bir şey var mı ? Yok. 3500 tane belgesel geriye kalıyo. Başka sitede bulabilecek misin bunları ? Hayır. Başka sitedeki videolar kimin ? hdbelgesel.org un. Burdan alıyorlar. Üye olmak kaç dakkanı aldı ? 1dk . Reklamı geçmek kaç dakikanı aldı ? 1dk . 2 dk mı problem oldu şimdi ? Bir belgeseli eklemek en az 1 saat . Bence biraz mantıklı düşünüp konuşmak gerekir diye düşünüyorum.
  minik karadut üye resmi
  minik karadut bu mesajı belgesel hakkında yazdı.
  baskan nasil siteniz var alt tarafi belgesel izleyim dedim uye olmam gerekiyomus iyi dedik uye olalim busefer de reklama tikla dediler hadi ona da tmm dedik tikladik reklama bu seferde video silinmis diye sunucudan kaynakli hata aldik baska bi belsele bakalim dedik onada aynisini dedi anasini satiyim iki dene reklema tiklanacak ordan alacaniz 0,00 bilmem kac kurus parasi neyse veriyimde adam akilli acilsin su videolar :)
  onur üye resmi
  onur bu mesajı belgesel hakkında yazdı.
  çok güzel, bu tarz bilim belgesellerin devamını bekliyoruz,elinize sağlık, teşekkürler...

PUAN DURUMU

 • 19

  Üye bu belgesel diziyi oyladı.
  89 %

DİZİDEKİ DİĞER BELGESELLER

Copyright Bex Hallerd © 2013-2018