07 Ocak 2018

EVREN NASIL İŞLER Evrenin Sonu

EVREN NASIL İŞLER

1819 izlenme
Evren çökerse, başka bir Big Bang'i tetikleyebilir. Belki de gerçekleşmiştir ve sadece uzun bir çizgi halinde evren içindeyiz. Evren Nasıl Çalışır, Big Bang Teorisini ve evrenin en büyük gizeminden çok daha fazlasını düşünür. Science Channel'tan zihin bükme gösterisine olan teşekkürlerinizi, içki içkisi malzemelerinden giyim eşyasına mükemmel bir vesile ile paylaşın.
@Ak BEY
# Evrenin Sonu
11 ay önce

Tamamen faraziye üzerine kurulmuş, gerçek dışı animasyon kurgulama bir dizi. Resimler harika, içerik çok berbat, bütün cümleler, olabilir, ile bitiyor. Olmadığını kendileri de biliyor... :( .. Zaten yüz ifadelerindeki, anormal hareketlilik de bunu yansıtıyor..

@Amiral EFE
# Evrenin Sonu
2 yıl önce

Bir daha baktım da,ilk video sürekli yineliyormuş sanki.ilk izlemeye başladıgımda açılan Video sitesi ile şu an tekrar eden Aynı çünkü.Alternatifler farklıymış.

@Amiral EFE
# Evrenin Sonu
2 yıl önce

Video bittikten Sonra bir şekilde tekrar baştan başlıyor..ya alternatifler aktif oluyor yada aktif olan yineliyor. Sadece bunda değil daha önce de 3-4 defa oldu. Belgesel Açıp yataga giriyorum tam bitti derken yeniden başlaması tam bir kabus oluyor :) bu arada tekrar elinize saglık..

@osman keser
# Evrenin Sonu
2 yıl önce

bölüm için çok teşekkürler seste biraz kayma olmuş ama zevkle izledim :)