01 Nisan 2018

DEHA Bölüm 2

DEHA

3387 izlenme
Genius, ikon haline gelmesi gereken fizikçinin çalkantılı yolculuğunu araştıran bir şov: Albert Einstein. Son derece bağımsız, içten parlak, ebediyen meraklı, Einstein evreni görmemizi değiştirdi. Sonuç olarak, bu seri, Einstein'ı görme biçimimizi değiştirecektir. Akademisyenler dünyasındaki erken başarısızlıklarından ve başarılarından, duygusal ve sevgi dolu insani arayış arayışına kadar, on bölümlük olay, tüm karmaşıklığıyla gerçek Albert Einstein'ın portresini çiziyor. tempobet tempobet tempobet astropay astropay paykasa paykasa paykasa paykasa paykwik paykasa astropay
@Alinur
# Bölüm 2
12 ay önce

Aynı yıllarda yaşamadığınız ünlü birisini, bir dehayı kurmaca da olsa izlemek, takip etmek çok anlamlı. Belgelerden yola çıkılarak hazırlandığı için bilmediğiniz bir çok şeyi öğrenme fırsatı oluyor. Sinematografik çalışma, izlenceyi daha da sağlamlaştırıyor.

@bhcbag
# Bölüm 2
bir yıl önce

İlk bölüm Türkçe dublaj olduğu için keyif vericiydi, ikinci bölümde alt yazıdan takip etmek biraz yorucuydu, ama yine de güzel bir çalışma olmuş, teşekkür ederim... (diğer bölümleri henüz izlemedim, umarım kötü bir sürpriz yoktur:))