loading


ANTİK UZAYLILAR - Einstein Faktörü

Ancient Aliens , dünyada büyük yankı uyandıran bu programda Antik Astronot Kuramcılarının fikirlerini ve dünyadaki incelemelerini göreceksiniz. Dizide bulunan bazı Antik Astronot Kuramcıları ise şunlar : Erich von Däniken, Giorgio A. Tsoukalos, Zecharia Sitchin, Robert K. G. Temple, David Icke, Peter Kolosimo . Peki gerçekten dünyamızda bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli uzaylılar var mı ? Bize mesaj yada ipuçları yolladılar mı ? Bizim yanlız olmadığımızı mı düşünüyosunuz ? Evrenin derinlerinde bir yerlerinde birileri olabilir mi ? Bu çılgın fikirleri siz de dinlemek istiyorsanız bu programı inceleyin.

@Ziyaretçi Brussels 1185944
# Einstein Faktörü
bir ay önce

Kardes. Bu yorumu espri olarak yazmadiysan tanismak istiyorum. Kafan muhtesem. Bunun onda biri icin insanlar dolu para harciyorlar bazi maddelere.

@Ziyaretçi Istanbul 7630967
# Einstein Faktörü
bir ay önce

dünyadışı genler. sirius hathor genleri. sahip olduğu şey bu. ilginç olan alçakgönüllülüğü hiçbir hathor ruhunda bunu bulamazsınız. açıklaması ise ruhunun farklı bedenin farklı olmasında bence. ruh bir lemurya ruhu ama beden de ise hatthor genleri var ve de beyninde 2 chip eksik. o durumu herkese ver herkes birer einstien olur. gözünüzde bu tarz adamları fazla büyütmeyin. karakteri olsa idi atom bombasının yaratılamasına ( yada tekrar var edilmesine diyelim) katksı olmazdı.

@Ziyaretçi Antakya 2743612
# Einstein Faktörü
bir yıl önce

süper belgeseller

DİĞER BÖLÜMLER