loading


ANTİK UZAYLILAR - Kıyamet Kehanetleri

Ancient Aliens , dünyada büyük yankı uyandıran bu programda Antik Astronot Kuramcılarının fikirlerini ve dünyadaki incelemelerini göreceksiniz. Dizide bulunan bazı Antik Astronot Kuramcıları ise şunlar : Erich von Däniken, Giorgio A. Tsoukalos, Zecharia Sitchin, Robert K. G. Temple, David Icke, Peter Kolosimo . Peki gerçekten dünyamızda bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli uzaylılar var mı ? Bize mesaj yada ipuçları yolladılar mı ? Bizim yanlız olmadığımızı mı düşünüyosunuz ? Evrenin derinlerinde bir yerlerinde birileri olabilir mi ? Bu çılgın fikirleri siz de dinlemek istiyorsanız bu programı inceleyin.

@Ziyaretçi Istanbul 6199449
# Kıyamet Kehanetleri
4 ay önce

bu adamlar büyük ihtimalle dedelerinin maymun olduğunu kabul eden maymuoğulları. şimdi de baba ve dedelerinin uzaylı olduğunu iddia eden salyangozlar.

@Ziyaretçi Istanbul 1191705
# Kıyamet Kehanetleri
2 yıl önce

ilginç

@Ziyaretçi Istanbul 7010776
# Kıyamet Kehanetleri
2 yıl önce

Bu "belgesel" şimdiye kadar gördüğüm en acıklı şey. "Uzmanlar", her şeyin uzaylılar tarafından yapıldığını düşünen bir grup deli olan, kendilerini "eski astronot teorisyenleri" olarak ilan ettiler. Sürekli soruyorlar... "Ya öyleyse?"... "mümkün mü"... ve cevap her zaman "uzaylılar".

DİĞER BÖLÜMLER