29 Nisan 2020

ANTİK UZAYLILAR Yapay İnsan

  • Sezon
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9
  • 11

ANTİK UZAYLILAR

327 izlenme
Ancient Aliens , dünyada büyük yankı uyandıran bu programda Antik Astronot Kuramcılarının fikirlerini ve dünyadaki incelemelerini göreceksiniz. Dizide bulunan bazı Antik Astronot Kuramcıları ise şunlar : Erich von Däniken, Giorgio A. Tsoukalos, Zecharia Sitchin, Robert K. G. Temple, David Icke, Peter Kolosimo . Peki gerçekten dünyamızda bilimsel bir açıklaması olmadığı ve genellikle dünya dışı yaşam taşıdığı iddia edilen gizemli uzaylılar var mı ? Bize mesaj yada ipuçları yolladılar mı ? Bizim yanlız olmadığımızı mı düşünüyosunuz ? Evrenin derinlerinde bir yerlerinde birileri olabilir mi ? Bu çılgın fikirleri siz de dinlemek istiyorsanız bu programı inceleyin.
@Celal
# Yapay İnsan
7 ay önce

"belgeselx.com ilgili mecralara şikayet edilecektir lütfen önlemlerinizi alın" bu nasıldı ? Eminim çok canınızı sıkmıştır. İşte diziye eklediğiniz absürt reklamınızda bizim canımızı çok sıktı! ve ben şahsımı kullanarak sizlerin alabileceğiniz en ağır cezayı almanız için tüm gücümü ve yaptırımımı kullanacağım!.

Celal
Celal
6 ay önce

Bu arada bu seri 13.ncü sezona ait diye biliyorum ama bu bilgi yanlış olabilir. Sonuçta burası sanal dünya :)

Celal
Celal
6 ay önce

@Bex Hallerd haklısınız tavır doğru değil bunun için gerçekten en içten samimiyetimle sizden özür dilerim ve ayrıca reklamlara da karşı değilim sonuçta siz bu işten para kazanmıyorsunuz! Özellikle belirtmek isterim ki sitenizi çok severek ve beğenerek takip ediyorum yaptığınız işe ve size saygı duyuyor ve sizi destekliyorum. Bu yüzden de sizi hiçbir yere şikayet etmedim!. Ancak sizden ricam reklamlarınızı diyalog dışı sahnelere biraz daha kısık bir sesle koymanız sanıyorum bu durumda paylaşımı takip edenler bu durumu makul karşılayacaklardır açıkçası ben kabul edebilirdim böyle bir durumu.. ama bu seride olan olmuş umarım diğer paylaşımlarda bu önerimi dikkate alırsınız. Saygılar sunar selam ve sevgilerimle esen kalın. :)

Bex Hallerd
Bex Hallerd
7 ay önce

Fakat tavır doğru değil. Amaç burda hizmet. sizin konuşmanız ise hizmete ihanet oluyor.

Bex Hallerd
Bex Hallerd
7 ay önce

Bu kadar tepki geleceğini bilseydik koymazdık. 2 kere seslendirme koyduk. çok rahatsızlık olacağını düşünmüyorduk.

@Ceyhun Andra
# Yapay İnsan
7 ay önce

2050 de 1000 dolarlık bir bilgisayarın bellek kapasitesinin 1000 insanın belleğine eşit olacağı söyleniyor.