ANTİK MEGA YAPILAR

Genel Bakış

National Geographic Kanalı Antik Megastructures yeni bir dizi devrimci yapıların sırlarını kilidini açar. Belli yer işaretleri, günümüz mimarlarının ve mühendislerinin, eski atalarının, bu gibi güzel, zamansız ve devrimci yapıları nasıl inşa edebildiklerinin gizemini çözmek için çalıştıkları hayal gücünü ve korkuyu esirgemiştir. Modern mühendisler. Onlara ilham veren hayallerden, onları oluşturan kana ve terden, mimari manzarayı sonsuza dek değiştiren altı muhteşem yapının arkasındaki hikayeyi keşfedebilirsiniz: Petra, Alhambra, St.Paul Katedrali, Ayasofya, Machu Picchu ve Angkor Wat.

BÖLÜM SAYISI
8
PUAN SAYISI
5
PUAN YÜZDESİ
% 96
GÜNCELLEME
22 Mart 2015
KANAL
Fragman
OFFICIAL TRAILER
ANTİK MEGA YAPILAR fragmanını izle
22 Mart 2015
@İbrahim Balkıs
# Ayasofya
bir yıl önce

Roma yapımı böyle muhteşem bir binanın yapılışını ve ne zorluklarla yapıldığını ögreniyoruz. Gerçekten izlemenizi şiddetle tavsiye ederim, Roma devletini severim :))

@İbrahim Balkıs
# Petra
bir yıl önce

Gerçekten harika bir belgeseldi, Şuan sitenizde izlediğim ilk belgeselde budur ☺ Bu belgeselde Petradaki yapıları ögreniyorusnuz, Mimarların şehri kayalığı ouyp şehir yapmaları, seli engellemek için tünellle seli başka yere yönlendirmeleri gibi türlü türlü şeyler bu belgeselde, mutlaka izlemini öneririm 😊

@Oana Antonia
# Petra
5 yıl önce

calismiyo yaa!!!

Second Tab