İNSANOĞLU HEPİMİZİN HİKAYESİ

Genel Bakış

İnsanoğlu Hepimizin Hikayesi, tüm zamanların en büyük macerası olan insan ırkının tarihi hakkında epik bir 12 saat televizyon olayıdır. İdeal gezegen oluşması için 10 milyar yıl, nihayet gerçekleşmeden önce doğru koşullar için 3 milyar dolar gerekiyor: insanlık başlar. Buradan, avcı-toplayıcıdan küresel vatandaşa yolculuğumuzdaki önemli basamaklardan basamaklı taşlarla anlatılan hızlı tempolu bir hikaye ortaya çıkıyor. Bu, bir bağlantı masalıdır - neden bazı fikirlerin tutunup dünyaya yayılmasını ve dünyanın bir bölümündeki insanların hayatlarının diğerindeki olaylarla nasıl şekillendirildiğini.

BÖLÜM SAYISI
8
PUAN SAYISI
5
PUAN YÜZDESİ
% 84
GÜNCELLEME
21 Mart 2015
KANAL
Fragman
OFFICIAL TRAILER
İNSANOĞLU HEPİMİZİN HİKAYESİ fragmanını izle
21 Mart 2015
@Emir.
# Devrim
4 ay önce

Belgesel çok güzel ama birkaç bölümü eksik.

@Celal
# Veba
5 ay önce

Bu bölümde sorun var 02:09 ile 02:11akışı arasında reklam mevcut ve belgeseli izlenmez bir hale sokmuş yani amiyane tabirle belgeselin içine etmiş yenileme imkanınız varsa yenilemenizi rica edeceğim saygılar.

Celal
Celal
4 ay önce

Eğer benim de sizin gibi televizyonda yayınlanan reklamları izlediğinde yeni şekillenen beynine bilgiden çok mutluluk hormonu pompalansaydı belkide beynim sulandığı için teşekkür edebilirdim. Ama hayır ben ömrünün neredeyse yarısını ansiklopedi kitap ve okul sıralarında geçiren biri olduğum için. televizyon başına oturupta reklamlardan zevk almak uğruna beynimin sulanmasına izin vermedim! Siz istediğiniz kadar teşekkür edebilirsiniz. Bu sizin tercihinizdir. ama ben eleştiri hakkımı kullanmayı tercih ettim. Eğer söz konusu hizmetse bedelli ya da bedelsiz. o hizmeti sunanlar dikkatli olmalılar! Şayet eğer bu site Netflix gibi ücretli bir site olmuş olsaydı (ki kesinlikle böyle bir saçmalığa izin vermezlerdi çünkü o saçmalığın oluşmasına sebep olan kişinin işine anında son verilirdi) kesinlikle bu siteyi dava eder ve ardından dava sonuçlandıktan sonra hizmete ait aboneliğimi sonlandırırdım. Ama neyse ki bu site ücretli bir site değil :) ve neyse ki sizin gibi reklamlardan zevk alan kişilerde mevcut :) Şimdi isterseniz ben sizin zevkinize karışmıyım sizde benim zevkime karışmayın olur mu ?

Ailgatrat
Ailgatrat
4 ay önce

Ben göremedim reklam falan. "2 saniyelik freemake yazısı belgeselin içine etmiş" yazacağına "bu belgeseli yayınladığınız için teşekkür ederim" deseydiniz daha makbule geçerdi

@Yiğit
# Devrim
3 yıl önce

bazı bölümler yok burada. eksik izlemişim !

@Yiğit
# Mucitler
3 yıl önce

Çok çok iyi bir belgesel.Keşke tarihi biraz daha yavaştan alsalarmış.Bazı şeyler çok hızlı geçilmiş.Daha fazla bölüm olabilirmiş.

Second Tab